Atribuită Cumpărare directă

Aspirator de mana Philips Mini Vac FC6142/01, 56 W, 0.5 l, 4.8V, Alb/Albastru Cod Podus: [FC6142/01

Număr anunț
DA26991786
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,37 RON
Valoare atribuită
211,37 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,37 RON

din 211,37 RON estimat