Atribuită
Cumpărare directă
Plosca de unica folosinta pentru barbati si femei, Capacitate - volum: 2.000ml. Fabricata din celuloza presata, hartie 100% reciclata, cu scopul de a toileta pacientii. Poate fi utilizata atat in pat, cat si intr-un scaun de toaleta. Garanteaza retinerea lichidului timp minim 4 ore la o temperatura de 35 C (+/- 3). Produs de unica folosinta care reduce riscul de contaminare incrucisata - Din celuloza presata produsa din hartie 100% reciclata. Produsul va fi insotit la livrare de declaratie de conformitate CE, certificat de calitate si ISO producator. Ambalare si etichetare conform standardelor ANMDM, conform cu directiva privind dispozitivele medicale 93/42/CE Clasa 1.
- Număr anunț
- DA26963736
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33198000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.480 RON
- Valoare atribuită
- 3.480 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.