Atribuită
Cumpărare directă
Harta reprezintă un concept unic în România, ce permite reproducerea scoarței terestre în relief, ajutându-i pe copii să înțeleagă și să-și însușească noțiunile geografice elementare privind spaţiul românesc. Folosind culori sugestive, sunt reprezentate toate formele de relief (munți, ape, câmpii etc), precum şi animalele, păsările şi planstele specifice fiecărei zone. Imaginea este întregită de un şir de obiective culturale, istorice, naturale ce abia așteaptă să fie descoperite! Caracteristici tehnice: Harta este executată din PVC de 0.25-0.45 mm. Pe spate este fixată cu plăci de mucava, prinse de ramă prin capsare. Designul este definitivat de eleganţa ramei, executată din poliuretan de înaltă densitate, cu laţimea de 40 mm şi inalţimea de 13 mm, îmbinată cu câte 3 capse tip V în fiecare colţ. Dimensiune: 1400x1000mm ISBN: 978-606-94204-3-
- Număr anunț
- DA27007064
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA VODA (CUI 23416380)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 753,60 RON
- Valoare atribuită
- 753,60 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.