Atribuită Cumpărare directă

1. Lantos Mihály Lépéselőny-Tanulj meg tanulni-Tanulási stratégia a vidám diákévekhez 1 buc 31.00 lei 2. Fábián Janka Buzavirág 1 buc 62.00 lei 3. Fábián Janka Emma évszázada 1 buc 124.00 lei 4. Malka Adler Testvérek Auschwitzben 1 buc 60.00 lei 5. Leiner Laura Emlékezz rám 1 buc 54.00 lei 6. Leiner Laura Maradj velem 1 buc 54.00 lei 7. Leiner Laura Ég veled 1 buc 54.00 lei 8. Fábián Janka A könyvárus lány 1 buc 62.00 lei 9. Delia Owens Ahol a folyami rákok énekelnek 1 buc 60.00 lei 10. Ken Follet Egy új korszak hajnala 1 buc 90.00 lei 11. Emma Caroll Égi tolvaj 1 buc 42.00 lei 12. Szabó Magda Liber Mortis 1 buc 65.00 lei 13. Berg Judit Tökmagok Afrikában 1 buc 33.00 lei 14. Berg Judit Tökmagok a tűzhányon 1 buc 34.00 lei 15. Berg Judit Tökmagok a korallzátonyon 1 buc 33.00 lei 16. Berg Judit Tökmagok a piramisban 1 buc 33.00 lei

Număr anunț
DA27029864
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Nagy Mozes (CUI 4202100)
Furnizor / câștigător
GUTENBERG BOOKS SRL (CUI 27543297)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,57 RON
Valoare atribuită
848,57 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,57 RON

din 848,57 RON estimat