Atribuită
Cumpărare directă
1 REFIL KYOCERA TK1170 BUC 1.00 2 REFIL BROTHER TN-3170 BUC 1.00 3 REFIL CANON 725 BUC 1.00 4 ELASTIC BANI BUC 3.00 5 MOUSE A4TECH V-TRACK PADLESS OP-540NU-1 BUC 1.00 6 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 7 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 50.00 8 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 50.00 9 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 50.00 10 CORECTOR TIP PIX MILAN MARE BUC 5.00 11 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 12.00 12 DOSAR PVC BUC 50.00 13 CARTUS CANON PG545XL BUC 1.00 14 BOXE LOGILINK SP0026 BUC 1.00 15 NOTES INDEX CH 5 CUL/SET BUC 5.00
- Număr anunț
- DA27005957
- Autoritate contractantă
- TROLEIBUZUL S.A. (CUI 7613398)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,91 RON
- Valoare atribuită
- 502,91 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.