Atribuită Cumpărare directă

39200000-4 Accesorii de mobilier (Rev.2)

Număr anunț
DA27028044
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII "Gelu Romanul" Dabaca, jud. Cluj (CUI 18004552)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39200000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610,67 RON
Valoare atribuită
610,67 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,67 RON

din 610,67 RON estimat