Atribuită Cumpărare directă

1.MASURAREA REZITENTEI DE DISPERSIE LA PRIZELE DE PAMINT SI ,PARATRASNETE INTRE 7 SI 10 BUC 2. MASIRAREA CONTINUITATI LA CENTURA DE IMPAMANTARE A TABLOURILOR ELECTRICE DE DISTRIBUTIE DE JOASA TENSIUNE INTRE 20 SI 25 BUC 3. MASURAREA CONTINUITATI LA CENTURA DE IMPAMANTARE LA PRIZELE MONOFAZICE SI A ECHIPAMENTELOR ACTIONATE ELECTRIC INTRE 350 --400 BUC

Număr anunț
DA27029152
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
ERPEX SERV 2008 SRL (CUI 24656968)
Cod CPV
71632000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat