Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ELECTRICE 3 1 APLICA PATRATA ARG LED 18W IP 4000K DOWNLIGHT #8592920031865 buc 1 67.1429 2 DOWNLIGHT APLICAT LED PATRAT 24W 4000K #8592920023464 buc 8 83.9496 3 LAMPA PT.EXT.HEKTOR 100W NEGRU #5998250384986 buc 1 50.3361 4 CADRU MONTAJ PT.PANOU 60X60CM #8592920037560 #8592920062357 buc 2 58.7395 5 PANOU LED ST 60X60 40W 4200 LUMINA4000 #8592920040355 buc 2 131.0084 6 TABLOU SIGURANTA 12M ST #5999547616087 buc 2 41.0924 7 CANAL CABLU 25X16#2000000154916 #5948833032162 #5949027032364 #5018486200727 #5944016005442 buc 17 2.9412 8 CABLU CYY-F 3X2.5 25ML-COLAC #6424679633675 buc 2 88.6555 9 CABLU CYY-F 3X1.5 25ML-COLAC #6424679633576 buc 1 56.7227 10 CABLU CYABY 3X1.5#2000000061313 ml 50 3.3613 11 SAC PE 600X1000X0.15 #2000000415178 buc 1 1.8487 12 BLOC DE MASURA SI PROT.MONOFAZAT 32A #2000000428413 buc 1 100.7563 13 INLOCUITOR TIGLA PT.CONSOLA BRANSAMENT #2000000360539 buc 1 25.1261 14 DOZA LEGATURI PT 200X100X70 #5998282150498 buc 1 14.2017 15 DOZA DE LEGATURI FLEX.100X100(5BUC) #5997374172974 buc 2 21.4286 16 DOZA DE LEGATURI FLEX.80(5BUC) #5997374172943 buc 1 14.2017 17 RAMA TRIPLA VERTICALA ALBA SEDNA #8690495037876 buc 1 10.5042 18 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 4 13.3613 19 PRIZA DUBLA CP PT ALSU ALB #8698802074132 buc 5 10.5042 20 GULER ETANSARE #2000000358130 buc 1 6.3025 21 CLEMA INTINDERE COAXIAL CIB II #2000000379074 buc 2 6.6387 22 INTRER. CAP SCARA IP44 HERMES ELPL-0331-02 #2000000425900 #5901130483969 buc 4 10.5042 23 DIFERENTIAL PFL6-25-1N
- Număr anunț
- DA27030924
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.328,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.328,57 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.