Atribuită Cumpărare directă

1.BURGHIU FORCE SDS PLUS 12*150*210 2.BURGHIU FORCE SDS PLUS 12*100*160 3.BURGHIU FORCE SDS PLUS 12*200*260

Număr anunț
DA26973786
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,64 RON
Valoare atribuită
146,64 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
05.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,64 RON

din 146,64 RON estimat