Atribuită Cumpărare directă

Bara de tractiuni cu fixare la spalier, rabatabila, realizata din teava otel patrata de25 x 25 mm, bara de prindere este rotunda, cu diametrul de 40 mm, vopsita in camp electrostatic, culoare alba

Număr anunț
DA26993302
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.466,40 RON
Valoare atribuită
1.466,40 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.466,40 RON

din 1.466,40 RON estimat