Atribuită
Cumpărare directă
INCARCATOR DURACELL PENTRU 4 ACUMULATORI REINCARCABILI LI-ION Simplu si eficient, incarcatorul Duracell CEF27 incarca acumulatorii in 45 min* *Timp de incarcare pentru aproximativ 85% din capacitatea toatala atunci cand sunt folositi acumulatori Duracell 1300 mAh. Incacatorul poate incarca in acelasi timp acumulatori AA si AAA. Incarca 2 sau 4 acumulatori in acelasi timp. Cu incarcatorul Duracell CEF27 se pot incarca si alte brand-uri de acumulatori, nu numai Duracell**. TRANSPORT GRATUIT.
- Număr anunț
- DA27004116
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 31681500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,98 RON
- Valoare atribuită
- 233,98 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.