Atribuită
Cumpărare directă
50 × Spirt alcool sanitar Dora 70% 500ml1 5 × Sapun lichid antibacterian Fabi 5 litri 12 × Detergent pentru pardoseli Asevi Mio 1L 15 × Detergent pardoseli Liliac Thomas Maister 5litri 5 × Detergent profesional gresie faianta Expertto 5litri 5 × Detergent pardoseli Asevi Portocale 5litri 20 × Detergent geamuri Sano Clear Blue 1litru 10 ×Cif spray baie 500ml 24 × Dezinfectant Domestos 750 ml (Citrus) 20 × Dezinfectant gel Domestos Power 700ml 10 × Prosoape hartie V economic alb 21x20cm 2straturi 150bucati 21 × Saci menajeri rezistenti Fixi 35litri 50buc 21 × Saci menajeri Horeca negri 320litri 10buc 10 × Saci menajeri 240L 10buc Clean Meco 10 × Matura cu coada Love Cleaning 130cm 10 × Sapun lichid hidratant Meco 5litri 2 × Odorizant profesional Meco PD188A 1 × Rezerva odorizant camera Spring Air Feelings 1 × Rezerva odorizant camera Spring Air Romance 1 × Rezerva odorizant camera Spring Air Magnolie 1 × Rezerva odorizant camera Spring Air Awake 1 × Rezerva odorizant camera Spring Air Fresh Office
- Număr anunț
- DA26990666
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.246,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.246,50 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.