Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de raspundere civila auto (RCA) si asigurare casco PARC AUTO DGASPC ARGES, in conformitate cu ofertele atasate si contractul ce urmeaza a fi incheiat .

Număr anunț
DA27032661
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
INTERSERV TOTAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 24818202)
Cod CPV
66518200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.237,79 RON
Valoare atribuită
46.237,79 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.237,79 RON

din 46.237,79 RON estimat