Atribuită
Cumpărare directă
Trimmer OLYMPIA TR1307 A0+ Caracteristici tehnice - trimmer A0+ cu stand Olympia TR1307 - Trimmer hartie cu lungimea de taiere de 1300 mm - Format standard: A0+ - Capacitate maxima de taiere: pana la 7 coli de 80 g/mp - Dimensiune masa lucru: 1330 x 300 mm - Dimensiuni echipament (Lxlxh): 1486 x 940 x 510 mm - Suport din material textil pentru colectare diverse resturi de taiere - Include manual pentru asamblare stand - Capul de taiere protejat intr-o carcasa - Pentru taiere hartie, fotografii, carduri - Material: metal rezistent - Stand de lucru inclus, realizat din metal, cu picioare acoperite cu material cauciucat, usor de asamblat - Suprafata de taiere are formatele standard desenate - Culoare: gri/negru - Greutate 18.81 kg - Produs import Germania Laminator A3 LEITZ iLAM Touch Turbo Pro Caracteristici tehnice aparat de laminat A3 LEITZ iLAM Touch Turbo Pro Material: plastic ABS (Acrylonitrile butadiene styrene) - material cu grad ridicat de rezistenta la impact Latimea maxima de laminare: 320 mm Grosime maxima de laminare: 1 mm Format maxim de lucru: A3 Mod de functionare: 6 role, viteza controlata Sistem de incalzire: 4 role incalzite din afara Putere: 1600 W Folii acceptate: 80 - 250 microni Viteza maxima de laminare: 2000 mm/min, variabila (ideal pentru birouri aglomerate) Timp de incalzire: 1 minut Se inchide automat daca 30 de minute nu este utilizat Design modern, potrivit acasa sau la birou Alimentare cu energie: 220/240 V Timp de laminare: aproximativ 10 secunde
- Număr anunț
- DA26976274
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.776,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.776,47 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.