Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE DE TONER CARTUS TONER XEROX PH3020-1BUC; CARTUS CANON PG-540XL BK OEM-2BUC; CARTUS CANON CL-541XL COL OEM-2BUC; CARTUS TONER HP CF283A-1BUC; CARTUS TONER HP CE285A-1BUC; CARTUS TONER XEROX PH3052/3215-1BUC; CARTUS TONER HP CF226X-1BUC.

Număr anunț
DA27004988
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.301,50 RON
Valoare atribuită
1.301,50 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.301,50 RON

din 1.301,50 RON estimat