Atribuită
Cumpărare directă
VANISH EXTRA HYGIENE 940M CIF CREAM LEMON 250ML WIPE OUT PARCHET 1L PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML TPS SOL.GEAM 750ML DOMEST.PINE 1L+DOMEST.SPR EPACK LAVETA UNIV 34X38CM EPACK MANUSI MENAJ M 2 BU ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30 ONDA HART.IG.2STR40BUC FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST DOMEST.DEZ.ATLANTIC750ML IGIENOL SAP.FRESH 90G IGIENOL SAP.LIC.ANTIB.CR. IGIENOL SAP.LICH.ANTIB.30
- Număr anunț
- DA27019901
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551,81 RON
- Valoare atribuită
- 551,81 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.