Atribuită Cumpărare directă

Laptop 2-in-1 ASUS ZenBook Flip 13 UX363EA-EM082R, Intel Core i5-1135G7, 13.3inch Touch, RAM 8GB, SSD 1TB, Intel Iris Xe Graphics, Windows 10 Pro, Pine Grey, Geanta, Mouse Wireless Logitech

Număr anunț
DA27004726
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.738 RON
Valoare atribuită
4.738 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.738 RON

din 4.738 RON estimat