Atribuită
Cumpărare directă
HBs Ag test rapid, productie Canada CEL MAI MIC PRET,Tromboplastina, 10 ml - pentru determinare INR si Timp de protrombina (Dialab, Austria),Diluent (Buffer) pentru Fibrinogen - Imidazol Buffered Saline (Dialab, Austria),Trombina umana pentru determinare Fibrinogen, 2 ml (Dialab, Austria),HCV test rapid, caseta, 25 teste/kit (productie Canada) ***** PROMOTIE CEL MAI MIC PRET,
- Număr anunț
- DA27023293
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.586,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.586,50 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.