Atribuită Cumpărare directă

Pixuri cu pasta buc 50 2.1 105.00 19.95 Hartie copiator A4 80g/mp top 75 14.29 1071.75 203.63

Număr anunț
DA26974526
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 15676397)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,75 RON
Valoare atribuită
1.176,75 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,75 RON

din 1.176,75 RON estimat