Atribuită Cumpărare directă

Saci negri, impermeabili, pentru transport cadavre format din două straturi: unul exterior din polipropilenă, negru și un strat interior din folie rezistentă și impermeabilă. Descriere: - are 6 mânere de prindere bine întărite - are deschidere pe mijlocul sacului - are atașat un plic transparent din plastic pentru documentele de însoțire Dimensiuni: - capacitate mare (până la 130 kg) - dimensiuni: 800x2300mm - greutate: aproximativ 230 grame/metru pătrat

Număr anunț
DA26899483
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
33970000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.900 RON
Valoare atribuită
12.900 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.900 RON

din 12.900 RON estimat