Atribuită
Cumpărare directă
DULAP CU RAFTURI 1000*450*440 L*I*H mm: 3 bc X 180 lei DULAP CU RAFTURI 1000*450*650 L*I*H mm: 3 bc X 220 lei DULAP CU RAFTURI 1300*400*1330 L*I*H mm: 1 bc X 600 lei DULAP CU RAFTURI 3200*400*2180 L*I*H mm: 1 bc X 1300 lei DULAP CU RAFTURI 2400*400*2180 L*I*H mm: 1 bc X 1100 le
- Număr anunț
- DA27024929
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
- Furnizor / câștigător
- MOB M&M STIL SRL (CUI 17889995)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.