Atribuită Cumpărare directă

TONER SKY BROTHER HL 5000/5100/5200 OR-BTN3480/TN3410- -12 buc -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26938475
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,96 RON
Valoare atribuită
957,96 RON
Data publicării
30.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,96 RON

din 957,96 RON estimat