Atribuită
Cumpărare directă
1. AGENDA A5 ECONOMIC DATATA 2. CAPSATOR 24/6 KANGARO LE 35 30 COLI 3. DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI 4. DOSAR CU SINA 5. PLIC C5 AUTOADEZIV (MIJLOCIU) 6. PLIC C4 AUTOADEZIV (MARE) 7. PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC) 8. PIX ROLLER SCHNEIDER TOPBALL 847 ( 10 BUC. ALBASTRU+10 BUC. NEGRU) 9.LIPICI STICK 21G MILAN 10. REGISTRU A4 CARTONAT 11.MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB (galben) 12.MEMORIE FLASH 64GB USB 13. PIX SCHNEIDER K15 14.HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER 15.HARTIE COPIATOR A3 80G ABSOLUT PAPER 16. CREION MECANIC ROTRING TIKI II - 0, mm 17.CORECTOR BANDA MILAN 18. AGRAFE HARTIE 33MM 19. AGRAFE HARTIE 78MM 20.CREION HB CU RADIERA MILAN 21. FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET 22. FOARFECA BIROU 19CM DACO 23. DOSAR PLIC 24.NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN 25.CAPSE NR.24/6 FORSTER 26.MINA CREION MECANIC 0.5/0.7/1.0 ROTRING - 0,7 27.PERFORATOR KANGARO PERFO30 28. DECAPSATOR DACO 29. CLIPSURI METALICE 51MM 30. CLIPSURI METALICE 32MM 31.AGRAFE HARTIE 50MM 32. MARKER PERMANENT MILAN
- Număr anunț
- DA27006335
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.070,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.070,70 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.