Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt in cotidianul Jurnalul national in data de 24.11.2020 cerinta obligatorie în vederea trecerii la urmatoarea etapa in vederea obtinerii avizului de mediu, solicitată prin adresa 5102/12.11.2020, pentru proiectul Extindere conducta de gaze naturale presiune redusa » propus a fi amplasat in comuna Ghiroda, localitatea Ghiroda, str. Ghioceilor, Sf. Ilie, Sf. Gheorghe, Sf. Iosif cel Nou de la Partos, Sf. Mihail si Gavril, Sf. Nicolae, Sf. Andrei, Sf. Nectarie, CF. nr.405415, 408349, jud. Timis.

Număr anunț
DA26884240
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,63 RON
Valoare atribuită
75,63 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,63 RON

din 75,63 RON estimat