Atribuită
Cumpărare directă
Solutie standard de fosfat KH2PO4 in H2O trasabila NIST 1000 mg/l PO4 CertiPUR®,Sulfat - solutie standard, Na2SO4 in H2O, trasabila NIST, 1000 mg/l SO42-; CertiPUR®,Tartrat de potasiu si stibiu(III) trihidrat, extra pur,Potassium Peroxodisulfate,Acetat de amoniu pentru analiza, EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur,Cromat de potasiu - reactiv calitate garantata pentru analiza ACS,Reac. Ph Eur
- Număr anunț
- DA26900243
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582 RON
- Valoare atribuită
- 1.582 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.