Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt in cotidianul Jurnal national, in data de 24.11.2020, cerinta obligatorie în vederea trecerii la urmatoarea etapa in vederea obtinerii avizului de mediu, solicitată prin adresa 5101/12.11.2020, pentru proiectul ”Extindere conducta de gaze naturale presiune redusa ”propus a fi amplasat in comuna Ghiroda, localitatea Ghiroda , str. Egretei, Paunului, Cintezei, Lisitei, Prepelitei, Corbului, Dropiei, Ciocarliei, Sitarului, Albinelor, Jderului, Iepurelui, Fazanului, Vulpilor, Privighetoarei, Porumbeilor, Berzelor, Zimbrului, Aleea Ursului, Muflonului, Soimului, Mierlei, comuna Ghiroda, localitatea Ghiroda.
- Număr anunț
- DA26884150
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,03 RON
- Valoare atribuită
- 84,03 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.