Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Carti Istorie - SO: 1. The Slavic Religion in the Light of 11th- and 12th-Century German Chronicles (Thietmar of Merseburg, Adam of Bremen, Helmold of Bosau) - 580.95 RON 2. All the King’s Women: Polygyny and Politics in Europe, 900–1250 - 552.38 RON 3. The Migration Period between the Oder and the Vistula (2 vols) - 1046.67 RON 4. Medieval Trade in Central Europe, Scandinavia, and the Balkans (10th-12th Centuries) - 480.95 RON 5. Mikulčice and Its Hinterland: An Archaeological Model for Medieval Settlement Patterns on the Middle Course of the Morava River (7th to Mid-13th Centuries) - 500.00 RON 6. Byzantium in Eastern European Visual Culture in the Late Middle Ages - 509.52 RON 7. Pauline Economy in the Middle Ages - 471.43 RON
- Număr anunț
- DA26887140
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.141,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.141,90 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.