Atribuită
Cumpărare directă
descriere Cod produs Pret unitary RON fara TVA INK-PFI-1000 Magenta EUR iPF PRO-1000 0548C001AA 170.55 ron INK-PFI-1000 Yellow Eur iPF PRO-1000 0549C001AA 170.55 INK-PFI-1000 PC EUR iPF PRO-1000 0550C001AA 170.55 INK-PFI-1000 PGY EUR iPF PRO-1000 0553C001AA 170.55 INK-PFI-1000 Cyan EUR iPF PRO-1000 0547C001AA 170.55 INK-PFI-1000 MBK EUR iPF PRO-1000 0545C001AA 170.55 INK-PFI-1000 B EUR iPF PRO-1000 0555C001AA 170.55 INK-PFI-1000 R EUR iPF PRO-1000 0554C001AA 170.55 INK-PFI-1000 CO EUR iPF PRO-1000 0556C001AA 170.55 INK-PFI-1000 PBK EUR iPF PRO-1000 0546C001AA 170.55 INK-PFI-1000 PM EUR iPF PRO-1000 0551C001AA 170.55 INK-PFI-1000 Grey EUR iPF PRO-1000 0552C001AA 170.55 Livrare in 3 zile: Maintenance Cartridge MC-20 0628C002AA 61.80 x 2 buc = 123.60 ron
- Număr anunț
- DA26886441
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.170,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.170,20 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.