Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii inlocuire centrala termica 24 kw in regim de urgenta,conform descrierii.Se asigura autorizarea functionarii.

Număr anunț
DA26886877
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
EURO-CONS SRL (CUI 15102530)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419,29 RON
Valoare atribuită
1.419,29 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.419,29 RON

din 1.419,29 RON estimat