Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalatii cuprind: Achizitionare si montare centrala termica si electrica,pompa centrifuga convectoradiator tip panou 2, radiatoare tabla, instalatie incalzire centrale,

Număr anunț
DA26888882
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCOIU DE JOS (CUI 4468323)
Furnizor / câștigător
TWISTAR INSTAL (CUI 39773575)
Cod CPV
45300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.227,24 RON
Valoare atribuită
25.227,24 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.227,24 RON

din 25.227,24 RON estimat