Atribuită Cumpărare directă

ampoane toba -4nuc ulei motor -1l antigel -1l parbrizol/5l-1buc acumulator auto-1buc stergatoare fata -1set stergator spate -1buc

Număr anunț
DA26886839
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VIPERESTI (CUI 29096896)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,54 RON
Valoare atribuită
444,54 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,54 RON

din 444,54 RON estimat