Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE PAPETARIE PACHET NOIEMBRIE CONTINE: pix herlitz 10buc, file protectie noki 303buc, ordin deplasare 1buc, hartie copiator A4 18top, plic C5 40buc, plic C6 200buc, dosar incopciat 150buc, buretiera 1buc, pix pensan 15buc, capse boxer 6buc, biblioraft 14buc, dispozitie plata 2buc, nota rec. autoc. 1buc, bon de consum 4buc, registru de casa autoc. 1buc, agrafe 28mm 2buc, separator carton 2buc, pix jelly 7buc, notes stick adeziv 1buc, pix corector donau 2buc, pix pensan my-pen 5buc, pix stanger 5buc, cmr international 1buc, agrafe birou 33mm 2buc
- Număr anunț
- DA26897167
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
- Furnizor / câștigător
- ROGESIL SRL (CUI 22004003)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,48 RON
- Valoare atribuită
- 547,48 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.