Atribuită Cumpărare directă

Filme radiologice COLENTA X-ORP sensibilitate verde -35/35;30/40;24/30;18x24;13x18 cm;-Fixatori pentru radiologie;SOLUTIE REVELATOR automat set 2 x 20 L REVELATOR MEDIPHOT E 90 - DEV; FIXATOR automat filme radiologice

Număr anunț
DA26932647
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Nehoiu (CUI 4088146)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
24931240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
861,31 RON
Valoare atribuită
861,31 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

861,31 RON

din 861,31 RON estimat