Atribuită Cumpărare directă

microfon omnidirectional pentru gaming • buton Mute si posibilitate de conectare a castilor (port 3.5 mm) • iluminare rosie (dezactivata automat la activarea functiei Mute) • baza compacta si brat flexibil • conectare USB 2.0 • cablu lung 1.5 metri protejat cu material textil

Număr anunț
DA26906374
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat