Atribuită Cumpărare directă

Numar articol Nume produs Cantitate Unitate Pret bucata Total fara tva 1 Capse #24/6 1000/cutie Forster 20 1.13 22.60 2 Agrafe 32mm 100/cutie Forster 20 0.99 19.80 3 Capse #10 1000/cutie Forster 20 0.52 10.40 4 Plic C4 kraft siliconic 25/set 50 7.00 350.00 5 Plic B4 kraft siliconic cu burduf 40mm 10/set 40 12.30 492.00 6 Marker permanent varf rotund 1-3mm Schneider 130 10 2.17 21.70 7 Marker permanent varf rotund 1-3mm Schneider 130 10 2.17 21.70 8 Marker permanent varf rotund 1-3mm Schneider 130 10 2.17 21.70 9 Creion mecanic 0.5mm Schneider 556 25 5.00 125.00 10 Foarfeca birou 21 cm ergonomica Panta Plast 5 8.50 42.50 11 Pix Schneider K15 15 1.66 24.90 12 Pix Schneider K15 15 1.66 24.90 13 Pix Schneider K15 15 1.66 24.90 14 Capsator 20 coli Sax 519 Flat Clinch 6 22.37 134.22 15 Perforator 20 coli Sax Design 318 5 25.00 125.00 16 Buretiere 25 1.98 49.50 17 Dosar sina PROM 50 0.77 38.50 18 Mina creion mecanic 0.5mm 12/cutie Schneider HI-Polymer 10 3.70 37.00 19 Notes adeziv 50x40mm 3x100 file Info Notes 10 2.96 29.60 20 Notes adeziv 75x75mm hartie reciclata 100 file Info Notes 10 2.45 24.50 21 Dosar incopciat 1/1 40 0.89 35.60 Valoare fara T.V.A. = 1,676.02 LEI

Număr anunț
DA26886463
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA VRANCEA (CUI 4297681)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.676,02 RON
Valoare atribuită
1.676,02 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.676,02 RON

din 1.676,02 RON estimat