Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze articole marunte de birou:CARTUS NEGRU CANON 2buc, CARTUS COLOR CANON 3buc, PRELUNGITOR 3 PPRIZE 3METRI 1buc, FOAIE DE PARCURS PENTRU AUTOVEHICULE A4, 100 FILE/CARNET P01701 20buc, FOLIE PROTECTIE 100buc.

Număr anunț
DA26891308
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,75 RON
Valoare atribuită
541,75 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,75 RON

din 541,75 RON estimat