Atribuită Cumpărare directă

-CF411A, CF413A, CF412A ,(410A)CARTUS TONER COMPATIBIL 100% NOU HP LASERJET PRO M 477, (2300 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LASERJET PRO M 477 PRODUS PREMIUM 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Color Laserjet Pro M-Serie (452, 452 DN, 452 NW) - TN2320 TN2320 (TN-2320) CARTUS TONER BLACK (2600 PAG) COMPATIBIL 100% NOU BROTHER HL 2360 PRODUS PREMIUM 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA , VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Brother DCP-L-Serie (2500, 2500 D, 2520, 2520 DW, 2540, 2540 DN, 2560, 2560 DW) * Brother HL-Serie (L 2300, L 2300 D, L 2340, L 2340 DW, L 2360, L 2360 DN, L 2365, L 2365 DW) * Brother MFC-L-Serie (2700, 2700 DN, 2700 DW, 2720, 2720 DW, 2740, 2740 DW) PERSOANE DE CONTACT

Număr anunț
DA26886208
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,19 RON
Valoare atribuită
252,19 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,19 RON

din 252,19 RON estimat