Atribuită Cumpărare directă

Proxxon - 24524 - Set 6 cutite HSS-CO, 6x6 mm, FD 150/E

Număr anunț
DA26898557
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,82 RON
Valoare atribuită
537,82 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,82 RON

din 537,82 RON estimat