Atribuită Cumpărare directă

MEMBRANA COLUMBA P MINERAL 4.5KG - 16 BUC - 149.26 RON/BUC TOTAL: 2388.16 RON

Număr anunț
DA26887861
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44113300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.388,16 RON
Valoare atribuită
2.388,16 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.388,16 RON

din 2.388,16 RON estimat