Atribuită Cumpărare directă

UNIVERSITATEA SUCEAVA UNIVERSITATEA SUCEAVA-3 bucati = 2.673 lei -OPEL 11USV –pentru anul urmator costa 651 lei -TOYOTA 16 USV-pentru anul urmator costa 696 lei -MERCEDES microbuz-10USV,pentru anul urmator costa 1326 lei.

Număr anunț
DA26895973
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.673 RON
Valoare atribuită
2.673 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.673 RON

din 2.673 RON estimat