Atribuită
Cumpărare directă
Editare video: - 8570 lei – editare in format HD - 1 film intro cu caracter general + 6 filme de prezentare a unor obiecte vedetă între 90 și 200 secunde fiecare; - 780 lei - grafică digitală – carton început si titlu + carton final si editare grafica sigle si titlu
- Număr anunț
- DA26896212
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
- Furnizor / câștigător
- addd production (CUI 15120927)
- Cod CPV
- 92111250-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.350 RON
- Valoare atribuită
- 9.350 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.