Atribuită Cumpărare directă

Elaborare documentatie faza DTAD + avize si acorduri + expertiza tehnica + obtinere Autorizatie de Desfiintare Realizare lucrari de desfiintare Radiere constructie din cartea funciara Etapa 1: Proiectare lucrări de desființare magazie • Se vor întocmi documentațiile necesare obținerii avizelor și acordurilor solicitate prin Certificatul de Urbanism Nr. 101 din 19.06.2019 • Se va întocmi documentația faza D.T.A.D – documentație tehnică pentru autorizarea lucrărilor de desființare • Se va elabora Expertiza Tehnică a construcției • Se vor elabora Proiectul Tehnic de execuție (caiete de sarcini, liste cu cantități de lucrări) • Radiere construcție după recepția lucrărilor de demolare Etapa 2: Execuția lucrări de desființare magazie • Se vor desființa toate elementele structurale și nestructurale a clădirii fără a periclita clădirile învecinate sau să afecteze terenul de amplasament în mod negativ • Se va avea în vedere manipularea și transportarea molozului rezultat din demolări cu mijloce de transport autorizate • Depozitarea molozului se va face în locuri special amenajate • Se va realiza o împrejmuire provizorie cu spalier din beton și plasă zincată împletită (inaltime min. 1,50m) pentru zona desființată amplasată pe limita de proprietate • Se vor executa lucrări de nivelare și curățare a terenului după finalizare lucrărilor

Număr anunț
DA26946456
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
PROIECT M EVOSTRUCT S.R.L. (CUI 32849226)
Cod CPV
45111100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat