Atribuită
Cumpărare directă
Manualul tehnic CCAE 1 Chestionarul de evaluare a abuzului asupra copiilor 10 Manualul MACI 1 Ghid pentru scorare manuala pentru MACI 1 Brosura de adaptare pentru MACI 1 Caiet de testare pentru MACI 5 Foaie de scorare manuala pentru MACI 10 Foaie de raspuns pentru MACI 10 Fisa de profil pentru MACI 10 Set grile transparente pentru scorare MACI 1 Manualul MCMI-III 1 Ghid pentru scorare manuala pentru MCMI-III 1 Brosura de adaptare pentru MCMI-III 1 Caiet de testare pentru MCMI-III 5 Foaie de scorare manuala pentru MCMI-III 10 Foaie de raspuns pentru MCMI-III 10 Fisa de profil pentru MCMI-III 10 Set grile transparente pentru scorare MCMI-III 1 Manualul ABCD-M 1 Caiet de testare pentru ABCD-M 5 Foaie de raspuns pentru scorare manuala ABCD-M 10 Fisa de profil etalon feminin pentru ABCD-M 10 Fisa de profil etalon masculin pentru ABCD-M 10 Fisa de profil etalon combinat pentru ABCD-M 10 Fisa rezumativa pentru ABCD-M 10 Manualul MMSE-2 1 Formularul rosu, versiunea extinsa EV MMSE-2 20 Formularul albastru, versiunea extinsa EV MMSE-2 20 Formularul rosu, versiunea standard SV MMSE-2 20 Formularul albastru, versiunea standard SV MMSE-2 20 Formularul rosu, versiunea scurta BV MMSE-2 20 Formularul albastru, versiunea scurta BV MMSE-2 20 Brosura cu norme MMSE-2 1 Grilele transparente si suplimente scale MMSE-2 1 Manualul DENVER 1 Formular de scorare manuala pentru DENVER 10 Instrumentar testare pentru DENVER 1 Formular PDQ categoria de varsta 0-9 luni pentru DENVER 10 Formular PDQ categor
- Număr anunț
- DA26909222
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 48214000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.259,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.259,40 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.