Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 12role/bax-20baxuri Hartie 300buc/pach-20pachete/cutie-20cutii Hartie industriala ~40cm, 3 STRATURI-30BUC Hartie tip prosop 2 straturi/2buc/set-15seturi Hartie alaba rola mare 2 straturi-10buc

Număr anunț
DA26906946
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.033,80 RON
Valoare atribuită
7.033,80 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.033,80 RON

din 7.033,80 RON estimat