Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.44A, COD OEM CF244A, 1.000 PAG., HP LASERJET PRO M15A

Număr anunț
DA26904909
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,52 RON
Valoare atribuită
363,52 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,52 RON

din 363,52 RON estimat