Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi conform oferta 33841: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1024311000 "Cloroform EMPROVE® ESSENTIAL CAS number 67-66-3 Chemical formula CHCl₃ Molar Mass 119.38 g/mol Purity (GC) 99.0 - 99.4 % (w/w) Producator Merck Millipore" 1 L 2 218.70 437.40 1064980500 "Hidroxid de sodiu pelete, pentru analiza; EMSURE® CAS number 1310-73-2 Chemical formula NaOH Assay (acidimetric,NaOH) ≥ 99.0 % Cantity 500 G Producator Merck Millipore" 500 G 1 58.43 58.43 1003171000 "Acid clorhidric fumans, 37% pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur Assay (alkalimetric) 37.0 - 38.0 % Identity passes test Color ≤ 10 Hazen Ambalare la pret promotional Producator Merck Millipore" 1 L 1 47.11 47.11 1197530250 "Fosfat acid de disodiu dihidrat di-Sodium hydrogen phosphate dihydrate buffer substance for chromatography LiChropur®. CAS 10028-24-7, chemical formula Na₂HPO₄ * 2 H₂O. Molar Mass 177.99 g/mol pH-value (5 %; water) 9.0 - 9.2 Assay (acidimetric) ≥ 99.0 % Self-absorption (215 nm; 0.2 mol/l; 1 cm; water) ≤ 0.15 Self-absorption (220 nm; 0.2 mol/l; 1 cm; water) ≤ 0.05 Self-absorption (254 nm; 0.2 mol/l; 1 cm; water) ≤ 0.02 Producator Merck Millipore" 250 G 1 294.84 294.84 Masti medicale chirurgicale 3 straturi cu elastic 50 buc/set set 3 26.97 80.91 91
- Număr anunț
- DA26905426
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 918,69 RON
- Valoare atribuită
- 918,69 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.