Atribuită Cumpărare directă

Intoocmire documentatie conform Ordinului nr. 828/2019 privind aprobarea Procedurii si competentelor de emitere , modificare , retragere a avizului de gospodarire a apelor , inclusiv procedura de evaluare a impactului asupra corpurilor de apa

Număr anunț
DA26910222
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CUI 4794044)
Furnizor / câștigător
ECO GREEN CONSULTING SRL (CUI 22244774)
Cod CPV
79311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat