Atribuită Cumpărare directă

L-ASCORBIC ACID, REAGENT GRADE, A0278-100G SORAN LOREDANA 15/12/20 1.00 g RON 215.16 ULEI DE PARAFINA, INDIGEN 15/12/20 2.00 buc RON 39.83 = 79.66 MANUSI NYTRILEX, NEPUDRATE, MARIMEA S 15/12/20 1.00 buc RON 98.00

Număr anunț
DA26905284
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,82 RON
Valoare atribuită
392,82 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,82 RON

din 392,82 RON estimat