Atribuită Cumpărare directă

GREUTATE MAT.CU LANT PT GARNISA 140CM

Număr anunț
DA26910321
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA NR. 2 (CUI 29134787)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,40 RON
Valoare atribuită
838,40 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,40 RON

din 838,40 RON estimat