Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant dezinfectanti de pentru maini 70% alcool DrChemical aviz avizat 5 litri 5 litri 5L 5 L NUMAR DE REFERINTA: 00142802 PRET DE CATALOG: 200,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33741300-9 Dezinfectant pentru maini (Rev.2) DESCRIERE: Dezinfectant mâini cu 70% alcool 5 litri Dr. Chemical- avizat Institutul Cantacuzino Dr. Chemical -... mai departe
- Număr anunț
- DA26918810
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.002,50 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.